Kategorite See All >

Double Rose Ultra Face Cream

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
10,500.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
8,490.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Double Rose Ultra Face Cream

Double Rose Ultra Face Cream nga The Organic Pharmacy hidraton, qetëson dhe mbron lëkurën si dhe rrit elasticitetin e lëkurës.

Pasuruar me një përzierje të fuqishme të Aloe Vera, Squalane, Trëndafil dhe Vitaminë E, ky krem ul thatësinë e lëkurës duke i shtuar asaj lagështinë e duhur.

Pas përdorimit të këtij kremi lëkura juaj është më e butë, më elastike dhe më e ushqyer.


Klinikisht provuar se rrit ndjeshëm lagështinë e lëkurës (+ 50%).

Vlerësohet pas 28 ditësh nga aplikimi një herë në ditë.

Ideale për lëkurë të thatë dhe lëkurë sensitive.

 

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekoltë pasi të keni pastruar fytyrën.

 

Përbërësit

*Aloe Barbadensis Leaf Juice, Squalane, *Cera Alba, Glycerin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Ethylhexanoate, Sorbitan Sesquioleate, Sodium Lactate, *Pelargonium Graveolens Flower Oil, Parfum (Fragance), Magnesium Sulphate, Sucrose Polystearate, Benzyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl-3 Ricinoleate, Salycilic Acid, Sorbic Acid, Tocopherol, Citral, Citronellol, D-Limonene, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura