Kategorite See All >

Double Wear Stay in Place SPF 10

ESTEE LAUDER (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,300.00Lekë /30mL

Ngjyra:
Sasi:
(103 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

ESTEE LAUDER - Double Wear Stay in Place SPF 10

Cilësohet si krem pudra/fondatina numër 1 në USA. Kur të aplikoni forndatinën me teksturë të lehtë do ta ndjeni lëkurën perfekte, natyrale, të rehatshme e të freskët. Qëndron për 24 orë në lëkurë dhe vjen me më shumë shumë se 55 nuanca. Nuk është nevoja të rifreskoni pamjen pasi ta keni vendosur njëherë në lëkurë.

Si të gjej tonin e duhur për lëkurën time?

Janë tre kategori bazë nuancash: Cool, Neutral, Warm.

Nuanca cool përfshin llojin e lëkurës që ka një ton në rozë, të trëndafiltë e që është shumë sensitive ndaj diellit dhe digjen shpejt.

Nuanca neutrale përfshin llojin e lëkurës me tone më të forta as shumë e trëndafiltë e as nuancë rëre, të artë.

Nuanca warm përfshin llojin e lëkurës me ngjyrë rëre, të artë ose ulliri, që nxihet shoejt nga rrezet e diellit.

Veçoritë e produktit

Krem pudra mat mundëson mbulim për 24 orë duke e bërë lëkurën të duket natyrale dhe e përsosur. Krem pudra është rezistente ndaj ujit. Vjen në konsistecë të lëngshme.

Ngjyra qëndron e njëjtë për 24 orë dhe nuk ekzagjeron rrudhat dhe poret.

Rezistente ndaj djersitjes, lagështisë dhe nuk transferohet.

Kontrollon yndyrën kur e aplikoni dhe nuk ka nevojë për fiksimin me pluhur pjekës.

Nuk përmban vajra dhe parfum.

Produkti është testuar nga mjek dermatolog dhe okulist.


Përbërësit

Water\Aqua\Eau , Cyclopentasiloxane , Trimethylsiloxysilicate , Peg/Ppg-18/18 Dimethicone , Butylene Glycol , Tribehenin , Polyglyceryl-3 Diisostearate , Magnesium Sulfate , Tocopheryl Acetate , Polymethylsilsesquioxane , Methicone , Laureth-7 , Xanthan Gum , Alumina , Sodium Dehydroacetate , Disteardimonium Hectorite , Cellulose Gum , Propylene Carbonate , Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate , Phenoxyethanol , [+/- Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499) , Mica , Titanium Dioxide (Ci 77891)].


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura