Kategorite See All >

Dropper - Anti-Oxidant Serum

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,701.00Lekë /30ml
Cmimi ulur:
5,360.80Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Dropper – Anti-Oxidant Serum

Radikalet e lira janë motivi pse lëkura jonë plaket. Ky serum është një trajtim anti-oksidues i cili ofron një mbrojtje te avancuar kundër faktoreve të ndryshëm mjedisor dhe radikaleve të lira. Përveç vetive të tij anti-oksiduese serumi ka dhe veti të korrigjoje dëmet ekzistuese të lëkurës. Ato të sipërfaqes, por edhe sto ne shtresat me të thella të saj.

Serumi Dermastir Anti-Oxidant vepron edhe kundër rrezeve të diellit UVA/UVB.

Stimulon kolagjenin, në këtë mënyrë zbehen dhe shenjat e plakjes së lëkurës.

Bën të mundur rinovimin qelizor dhe gjithashtu ul hiperpigmentimin e lëkurës.

Veçoritë e produktit

Për të gjithë llojet e lëkurës.

Serum kundër plakjes së lëkurës.

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikoni 2-3 pika dhe me majat e gishtave aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte. Pas përthithjes mos e lani fytyrën me ujë. Ka efekt minimalisht 72 orë.

Përbërësit 

AQUA, METHYL GLUCETH-20, GLYCERIN, Butylene Glycol, PEG-32, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, GLYCERETH-26, PANTHENOL, SQUALANE, PORTULACA OLERACEA EXTRACT, CARBOMER, HYDROGENATED LECITHIN, TROMETHAMINE, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, PEG-75 STEARATE, XANTHAN GUM, BENZOPHENONE5, STEARETH-20, CETETH-20, SODIUM HYALURONATE, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, DISODIUM EDTA, PANTOLACTONE, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, GLYCERYL CAPRYLATE, CI 19140, CI 17200, PARFUM.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura