Kategorite See All >

Dropper - Whitening Serum

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,701.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Dropper – Whitening Serum

Serumi Dermastir Dropper- Whitening është një serum zbardhues në trajtimin kundër hiperpigmentimit të lëkurës.

Përbërësit e tij zbehin hiperpigmentimin ekzistent duke përmirësuar tonin e lëkurës dhe duke e mbrojtur atë nga pigmentimet e se ardhmes pa efektet anësore të zbehjes së ashpër.

Serumi ka efekt zbardhues dhe është efektiv kundër njollave ngjyre kafe, hiperpigmentimit.

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikoni 2-3 pika në zonat e interesuara (me pigmentim ose në rrezik pigmentimi).

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, GLYCERETH-26, BUTYLENE GLYCOL, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, CETYL ETHYLHEXANOATE, DIMETHICONE, NIACINAMIDE, CETEARYL OLIVATE, PHENOXYETHANOL, SORBITAN OLIVATE, CHLORPHENESIN, TROMETHAMINE, POLYACRYLATE13, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, POLYISOBUTENE, PARFUM, BENZOPHENONE-5, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 20, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM HYALURONATE, CI 42090.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura