Kategorite See All >

Dry Shampoo with Nettle

KLORANE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
690.00Lekë - 1,650.00Lekë /50mL

Sasia:
Sasi:
(29 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Klorane – Dry Shampoo with Nettle

Shampo e thatë e patentua nga Klorane thith vajin e tepërt  nga flokët,  pastron  kokën për 25 sekonda dhe rregullon prodhimin e vajit deri në 48 orë.

Pastron flokët për vetëm 25 sekonda.

U jep volum flokëve.

Shamng larjen e shpeshtë të flokëve.

Nuk lë shenja të bardha në flokë.

I përshtatshëm për aplikim të përditshëm.

Hipoalergjik.

Vegan.

Testuar klinikisht.


Veçori të produktit

-Ekstrakt Hithre: rdukton prodhimin e tepërt të yndyrës në flokë.

-Niseshte misri: ka veti të fuqishme pastruese.

-Silica: redukton yndyrën e tepërt, papastërtitë dhe aromën e keqe nga flokët.


Përdorimi

Tundeni produktin para aplikimit. Spërkateni produktin në flokë kryesisht në rrënjët e flokëve. Lëreni të veproj përreth 2 minuta dhe më ps përhapeni në flokë me duar ose me anë të një krëhëri. Pa shpëlarje.

 

Përbërësit

Butane, Propane, Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch), Isobutane, Sd Alcohol 39-c (Alcohol Denat), Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Cetrimonium Chloride, Cyclodextrin, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Fragrance (Parfum), Isopropyl Myristate, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Silica, Urtica Dioica (Nettle) Root Extract (Urtica Dioica Root Extract), Water (Aqua).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura