Kategorite See All >

Dry Shampoo with Nettle Oil Control

KLORANE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
690.00Lekë - 1,650.00Lekë /50mL

Sasia:
Sasi:
(23 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KLORANE - Dry Shampoo with Nettle Oil Control

Dry Shampoo with Nettle Oil Control është një shampo me ekstrakt hithre që shërben për përthithjen e tepërt të yndyrës. Shampo e thatë që ndihmon në momente të ndryshme kur flokët janë shumë të yndyrshëm dhe shmang përdorimin e tepërt të shampos së lëngshme.

Përmban:

>Ekstrakt hithre, rregullues i veprimtarisë së gjendrave të yndyrës.

>Ciklodestrina dhe polisakaride natyrale, pudër të mikronizuar, kanë një aftësi përthithëse shumë të lartë. Për pak minuta do keni flokë të pastër dhe me volum.

Veçoritë e produktit

Kjo është një shampo e thatë që thith yndyrën në flokë në 25 sekonda dhe rregullon prodhimin e yndyrës.

Sasia: 50mL, 150mL, 150mL (dark hair)

Përdorimi

Tundeni mirë para përdorimit. Sprucojeni në flokë rreth 15 cm larg dhe përhapeni mirë. Lëreni të veprojë për 2 minuta pastaj krihni flokët.

Përbërësit

Butane, Propane, Isobutane, Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch), SD Alcohol 39-C (Alcohol Denat), Aluminum Starch Octenylsuccinate, Cetrimonium Chloride, Cyclodextrin, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Fragrance (Parfum), Isopropyl Myristate, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Silica, Urtica Dioica (Nettle) Extract (Urtica Dioica Extract), Water.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura