Kategorite See All >

Dry Shampoo with Oat Milk

KLORANE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
690.00Lekë - 1,650.00Lekë /50mL

Sasia:
Sasi:
(40 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)


Detaje mbi produktin

Klorane – Dry Shampoo with Oat Milk

Shampo e thatë nga Klorane me përbërës me bazë bimore, eliminon vajin, papastërtitë dhe aromën e keqe nga flokët.

Pastron flokët në vetëm pak minuta.

Eleminon yndyrën, papastërtitë dhe aromën e keqe nga flokët tuaja.

U shton volum flokëve.

Nuk lë shenja të bardha në flokë.

Hipoalergjik.

Vegan.

Testuar klinikisht.

Ky produkt është testuar klinikisht tek flokët e 67 femrave. Pas përdorimit të këtij produkti në vetëm 5 ditë, 92% prej tyre thanë se flokët e tyre ishin të pastra në vetëm 5 minuta ndërsa 94% prej tyre thanë se flokët e tyre kishin më shumë volum.


Veçori të produktit

-Qumësht tërshëre organik: qetëson dhe freskon skalpin e kokës.

-Niseshte misri: ka veti të fuqishme pastruese.

-Silica: redukton yndyrën e tepërt, papastërtitë dhe aromën e keqe nga flokët.

 

Përdorimi

Tundeni produktin para aplikimit. Spërkateni produktin në flokë kryesisht në rrënjët e flokëve. Lëreni të veproj përreth 2 minuta dhe më pas përhapeni në flokë me duar ose me anë të një krëhëri.

Pa shpëlarje.

 

Përbërësit

Butane, Propane, Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch), Isobutane, Alcohol (Alcohol Denat.), Aluminum Starch Octenylsuccinate, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil (Avena Sativa Kernel Oil), Benzyl Salicylate, Cetrimonium Chloride, Cyclodextrin, Fragrance (Parfum), Hexyl Cinnamal, Isopropyl Myristate, Limonene, Silica.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura