Kategorite See All >

Dry Shampoo with Oat Milk

KLORANE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
690.00Lekë - 1,650.00Lekë /50mL

Sasia::
Sasi:
(25 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KLORANE - Dry Shampoo with Oat Milk

Shampo e thatë ultra-e butë, me përbërës të bazuar në bimë, eliminon vajin, papastërtinë dhe aromat.

Flokët janë të pastra të fresketa dhe me volum të shtuar.


Perdorimi

Shkundeni mirë përpara përdorimit dhe spërkatni në mënyrë të barabartë 10 cm larg nga flokët, duke u përqëndruar në rrënjë. Lëreni për 2 minuta dhe më pas hiqni pluhurin duke e krehur, me dorë ose me tharëse.  

Këshilla e bukurisë nga ne: Mund të përdoret për të shtuar volum në flokë ndërsa i gërshetoni ose i stiloni.


Perberesit

Butane, Propane, Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch), Isobutane, Alcohol (Alcohol Denat.), Aluminum Starch Octenylsuccinate, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil (Avena Sativa Kernel Oil), Benzyl Salicylate, Cetrimonium Chloride, Cyclodextrin, Fragrance (Parfum), Hexyl Cinnamal, Isopropyl Myristate, Limonene, Silica

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura