Kategorite See All >

Dry Sun Oil Spray Body And Hair SPF 30

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Dry Sun Oil Spray Body And Hair SPF 30

Vaj i thatë për flokë dhe trup me mbrojtje të lartë. Ka në përbërjen e tij aktive hidratues dhe ushqyes. Ka një mbrojtje të shumëfishtë. Mbron nga rrezet e diellit, era, rëra, klori.

I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Rezistent ndaj ujit. Pa paraben dhe kolorant. Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 200ml

Përbërësit

Alcohol Denat.; Cyclopentasiloxane; Octocrylene; C12-15 Alkyl Benzoate; Dibutyl Adipate; Butyl Methoxydibenzoylmethane; Ethylhexyl Salicylate; Ethylhexyl Methoxycinnamate; Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer; Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine; Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Dihydroxy Methylchromonyl Palmitate; Tocopheryl Acetate; BHT.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura