Kategorite See All >

Effaclar Gel Facial Wash For Oily Skin

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,100.00Lekë - 3,000.00Lekë /200mL

Sasia:
Sasi:
(50 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Effaclar Gel Facial Wash For Oily Skin

Xhel shkumues pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme. Për femra dhe meshkuj të cilët kanë lëkurë normale mikse, dhe të prirur për akne. E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

Pastrues fytyre për lëkurë të yndyrshme. Pastron butësisht lëkurën falë tolerancës së lartë të shkumës. Ndihmon në eleminimin e papastërtive dhe nxjerrjen e sebumit, duke bërë që lëkura te ndjehet e pastër dhe e freskët. Përmban Ujë Termal La Roche Posay.

Mund të përdoret gjithashtu si larës trupi.

Përdorimi

Përdoreni çdo mëngjes dhe/ose mbrëmje. Lagni duart, pastaj merrni një sasi te vogël xheli dhe shpëlajeni fytyrën.

Aplikojeni në fytyrë, duke e masazhuar butësisht.

Shpëlajeni mirë me ujë.


Përbërësit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-8, Coco-Betaine, Hexylene Glycol, Sodium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Zinc PCA, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura