Kategorite See All >

Effaclar H Cleansing Cream

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,620.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
2,358.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Effaclar H Cleansing Cream

Effaclar H  Cleansing Cream pastron butë në thellësi lëkurat e yndyrshme që janë të dehidratuara nga trajtimet anti-akneike. Ndihmon të rivendosë komfortin e lëkurës.

I testuar dermatologjikisht në kombinim me produktet e tjera kundër akneve.

Nuk bllokon poret

Pa paraben.

Përbërësit

AQUA / WATER, ETHYLHEXYL PALMITATE, PROPANEDIOL, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM LAURETH SULFATE, NIACINAMIDE, COCO-GLUCOSIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ZINC PCA, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRAGRANCE.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura