Kategorite See All >

Effaclar H

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,280.00Lekë /40mL
Cmimi ulur:
2,624.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE POSAY - Effaclar H 

Përkujdesje qetësuese- hidratuese antirrituese për lëkura të thara nga trajtimet anti-akneike

Hidratues me efekt qetësues,  Effaclar H hidraton lëkurën e yndyrshme që ndihet e dobët dhe e brishtë. Gjithashtu i siguron lëkurës lipidet që i mungojnë për të rikonstruktuar filmin mbrojtës hidrolipidik.

Përmban Ceramide 5

Udhëzimet e përdorimit: Aplikoni ne mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit të lëkurës. Shmangni konturin e syrit.

Toleranca:

Pa parabenë

La Roche-Posay ndjek standarde të rrepta të formulimeve:

Skincare 100% hipoallergjik 

Jo-komedogjenik (nuk bllokon poret)

 Përqendrim i lartë i përbërësve të zgjedhur me Ujin e Burimit Termal

 Përbërësit minimale dhe aroma Testuar në lëkurë të ndjeshme

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura