Kategorite See All >

Elastin Care Ampoules

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
13,710.00Lekë /10 x 3mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR- Dermastir Ampoules – Elastin Care

Elastina është përgjegjese për elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës tonë. Me kalimin e kohës lëkura plaket dhe prodhimi i elastinës ndalon. Në këtë mënyrë lëkura bie, rrudhat bëhen gjithmonë e më të dukshme.

Biopeptidet e Dermastir Elastin janë provuar që rigjenerojnë dhe rimbushin nivelin e elastinës duke bërë që lëkura të duket më e re.

Veçori të produktit

Sasia: 10 x 3mL

Përdorimi

Hiqni majën e ampulës dhe përhapeni serunin në fytyrë duke e masazhuar deri në përthithje. Mund ta përzieni edhe me kremin tuaj apo maskë.  

Përdorim normal: Aplikoni një ampulë çdo 7 ditë për 1 muaj.

Përdorim intensiv: Aplikoni një ampulë çdo 3 ditë për 1 muaj.

Përbërësit

AQUA, HAMAMELIS VIRGINIANA WATER, HYDROLYZED ELASTIN, GLYCERIN,

SORBITOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, LACTIC ACID

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura