Kategorite See All >

Enzyme Peel Mask

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,680.00Lekë /60 mL
Cmimi ulur:
6,990.00Lekë /60 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Enzyme Peel Mask with Vitamin C and Papaya

Enzyme Peel Mask nga The Organic Pharmacy është prodhuar për t’i dhënë lëkurës tuaj shkëlqim dhe butësi.

Kombinimi i Aloe Verës me antioksidantë të tjerë në këtë maskë, veprojnë kundër rrudhave në fytyrë, reduktojnë aknet dhe njollat në lëkurë, dhe lënë lëkurën të freskët dhe të lëmuar.

Ideale për këto shqetësime: hiperpigmentim, dëmtim nga radikalet e lira, tharje dhe dehidrim dhe rrudha.


71.4% Organike.

 

Veçori të produktit:

Aloe Vera: qetëson inflamacionin dhe lehtëson acarimin e shkaktuar nga lëkura e thatë dhe e dëmtuar.

-Antioksidantët: ngadalsojnë procesin e plakjes.

-Vaj Jojoba: siguron mbrojtje të lëkurës tuaj nga mjedisi dhe humbja e ujit në lëkurë.

-Hialuronat Natriumi: ka efekt mbushës.

-Gjalpë Shea: ushqen dhe hidraton lëkurën e thatë.

 

Përdorimi

Aplikojeni një shtresë nga maska dhe lërëni të veproj për 10 minuta më pas hiqeni butësisht përbërjen nga fytyra me një leckë të lagur.

 

Përbërësit

Water, BHA- Beta Hydroxy Acid (Lactobionic Acid), Ceteryl Olivate, Sorbitan Olivate, Lactic Acid (milk Acid), Glycerin (vegetable)*, Jojoba Oil (Simmondsia Chinensis)*, Squalane (Vegetable), Rye Alcohol*, Algin, Lemon (Citrus Limonum)*, Passiflora, Ananas Sativas (Pineapple) Fruit Extract, Grapeseed Extract (Vitis Vinifera), Caricaa Papaya Fruit Extract, Behenyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Chondrus Crispus Extract, Benzyl Alcohol, Shea Butter (Butyrospermum Parkii)*, Protease, Subtulin, Acai (Euterpe Oleracea Berry), Goji (Lyceum Barbarum Berry)*, Glucosamine Hydrochloride, Aloe (Aloe Barbadensis)*, Sodium Hyaluronate, Vitamin E (Tocopherol), Xanthan Gum, Carrot (Daucus Carrota), Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Beta Carotene, Ascorbyl Palmitate, Sodium Lactate, Fragrance, Farnesol, Limonene. *Organic Ingredient
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura