Kategorite See All >

Essential 2in1 Purifying Scrub and Mask

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,500.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Essential 2in1 Purifying and Scrub Mask

Essential 2in1 Purifying Scrub and Mask është maskë për  pastrimin e fytyrës me veprim të dyfishtë.

Heq papastërtitë, rregullon prodhimin e yndyrës dhe normalizon pamjen e poreve. Kryen një veprim efektiv pastrues  duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar. Mund të përdoret si maskë dhe si scrub për fytyrën.

I përshtatshëm për lëkurë normale dhe mikse.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurë të pastruar dhe të thatë dhe  lëreni të veproj  përreth 15 minuta.  Masazhojeni lëkurën me lëvizje rrethore për një veprim eksfoliues pastaj hiqni mbetjet me peshqir ose shpëlajeni me ujë të bollshëm. Përdoreni produktin dy herë në javë.

 

Përbërësit

Aqua (Water); Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil; Cellulose Acetate; Glycerin; Caprylic/Capric Triglyceride; Coco-Caprylate; 1,2-Hexanediol; Glyceryl Stearate; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Zinc PCA; Lactococcus Ferment Lysate; Lactic Acid; Phragmites Karka Extract; Poria Cocos Extract; Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil; Camellia Sinensis Leaf Extract; Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer; Sodium Stearoyl Glutamate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tocopherol; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Hydroxide; Sodium Citrate; Citric Acid; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; CI 61570 (Green 5); CI 19140 (Yellow 5); Parfum (Fragrance).
The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura