Kategorite See All >

Essential All in One – Milk Cleanser, Make Up Remover, Tonic

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,660.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Essential All in One – Milk Cleanser, Make Up Remover, Tonic

Qumësht me veprim të trefishtë: pastrues fytyre, pastrues make-up dhe tonik. E pasuruar me ekstrakt të orizit ngjyrë vjollcë, acid hialuronik dhe vitamin PP, hidraton dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës duke dhënë butësi të menjëhershme dhe të qëndrueshme.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium *.

 

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në fytyrë në mëngjes dhe/ose mbrëmje dhe masazhojeni butësisht. Hiqni mbetjet me një copë  pambuku ose shpëlajeni me kujdes.

 

Përbërësit

Aqua (Water); Undecane; Glycerin; Dicaprylyl Carbonate; Tridecane; Cetearyl Alcohol; Sucrose Stearate; Sodium Stearoyl Glutamate; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Panthenol; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Sodium Hyaluronate; Oryza Sativa (Rice) Extract; Tocopheryl Acetate; Tocopherol; Lactic Acid; Polyacrylate Crosspolymer-6; Sodium Polyacrylate; T-Butyl Alcohol; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Citric Acid; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Sorbic Acid; Parfum (Fragrance).
The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura