Kategorite See All >

Essential Biphasic Make Up Remover

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,660.00Lekë /150mL
Cmimi ulur:
2,128.00Lekë /150mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Essential Biphasic Make Up Remover

Essential Biphasic Make Up Remover nga Korff është  pastrues make-upi  dyfazor për fytyrën, sytë dhe buzët. Mund të përdoret gjithashtu për heqjen e make-upit të papërshkueshëm nga uji. E pasur me ekstrakt Panthenol dhe Vitamin PP, forcon qerpikët dhe përmirëson elasticitetin e zonës së konturit të syve.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

Përdorimi

Tundeni tretësirën derisa të dyja fazat të përzihen plotësisht. Aplikojeni produktin në një copë pambuku dhe fshijini butësisht fytyrën, sytë dhe buzët.

 

Përbërësit

Aqua (Water); Isohexadecane; Hydrogenated Polydecene; Isododecane; Panthenol; Pentylene Glycol; Sodium Chloride; Glycereth-26; Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene; Betaine; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Bisabolol; Lactic Acid; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Disodium Phosphate; Potassium Phosphate; Citric Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Benzoate; CI 61565 (Green).
The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.


 

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura