Kategorite See All >

Essential Enhancing Toner

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,660.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Essential Enhancing Toner

Essential Enhancing Toner nga Korff është tonik fytyre i cili rrit qarkullimin e qelizave dhe rigjeneron lëkurën duke e bërë atë të duket më e ndritshme, më e fortë dhe e hidratuar më mirë. Ajo rrit efektin e trajtimeve të aplikuara më pas.

Është i pasur me Panthenol, Hamamelis Virginiana, Vitamin PP.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

Përdorimi

Aplikoni produktin  në mëngjes dhe/ose mbrëmje në lëkurën e pastruar me anë të një cope pambuku ose spërkatni produktin në pëllëmbën e dorës dhe aplikojeni në fytyrë duke e masazhuar butësisht.

 

Përbërësit

Aqua (Water); Glycerin; Glycereth-26; C12-13 Pareth-9; 1,2-Hexanediol; Betaine; Niacinamide; Panthenol; Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water; Allantoin; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Arginine; Lactic Acid; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Gluconolactone; Calcium Gluconate; Glycolic Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura