Kategorite See All >

Essential Micropeeling Mask

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,500.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,800.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Essential Micropeeling Mask

Essential Micropeeling Mask është maskë mikro-eksfoliuese për fytyrën me efekt gradual  që stimulon rigjenerimin e lëkurës  duke e bërë atë më të lëmuar dhe të barabartë. Redukton papërsosmëritë e lëkurës,uniformizon tonin e lëkurës si dhe i jep lëkurës shkëlqimin e duhur.

E pasur me Acid Mandelik dhe Vitamin PP, mund të përdoret gjatë çdo stine të vitit, mëngjes dhe mbrëmje. Për të gjitha llojet e lëkurës.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e pastruar dhe të thatë, lëreni të veproj  përreth 15 minuta dhe më pas hiqni mbetjet me peshqir  ose shpëlajeni me ujë.  Përdoreni maskën  dy herë në javë.

 

Përbërësit

Aqua (Water); Glycerin; Mandelic Acid; Butylene Glycol; Carbomer; Propylene Glycol; Sodium Hydroxide; Sodium Polyacrylate Starch; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Lactic Acid; Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract; Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Leaf Extract; Arnica Montana Flower Extract; Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract; Hedera Helix (Ivy) Extract; Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract; Polyglyceryl-4 Caprate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Benzoate; Parfum (Fragrance).
The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura