Kategorite See All >

Essential Nourishing and Hydrating Mask

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,500.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Essential Nourishing and Hydrating Mask

Essential  Nourishing and Hydrating Mask është  maskë hidratuese për fytyrën me një cilësi të butë dhe të pasur, ideale për hidratimin dhe rigjenerimin e lëkurës.

Kjo maskë nga Korff i kthen lëkurës shkëlqimin e humbur si dhe qetëson skuqjen e lëkurës në mënyrë të përsosur. Është e pasuruar me Centella asiatica dhe Vitamin PP.

 Për lëkurë të thatëdhe të ndjeshme.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

Përdorimi

Aplikojeni maskën në lëkurën e pastruar dhe të thatë, lëreni të veproj për 15 minuta dhe më pas hiqni mbetjet me peshqir ose shpëlajeni me ujë.  Përdoreni maskën  dy herë në javë.

 

Përbërësit

Aqua (Water); Glycerin; Caprylic/Capric Triglyceride; Propylene Glycol; Butylene Glycol; Carbomer; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Bisabolol; Lactococcus Ferment Lysate; Oryza Sativa (Rice) Extract; Centella Asiatica Extract; Schisandra Chinensis Fruit Extract; Lactic Acid; Cetearyl Olivate; Sodium Polyacrylate; Sorbitan Olivate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Hydroxide; Potassium Sorbate; Sodium Benzoate; Sorbic Acid; Parfum (Fragrance).
The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura