Kategorite See All >

Essential Purifying Cleansing Gel

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,660.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
2,128.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Essential Purifying Cleansing Gel

Essential Purifying Cleansing Gel është xhel për pastrimin e fytyrës me një cilësi të freskët dhe pa shkumë. Ky produkt është i  pasur me Zink, Panthenol dhe Vitamin PP, pastron lëkurën në thellësi dhe ndihmon në rigjenerimin duke e hidratuar atë, duke i kthyer shkëlqimin dhe duke e lënë të pastër.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në fytyrë në mëngjes dhe/ose mbrëmje dhe masazhojeni butësisht  më pas shpëlajeni me ujë.

 

Përbërësit

Aqua (Water); Glycereth-26; Butylene Glycol; Polyacrylate Crosspolymer-6; Betaine; C12-13 Pareth-9; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Panthenol; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Zinc PCA; Lactococcus Ferment Lysate; Glycerin; Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract; Lactic Acid; Phragmites Karka Extract; Poria Cocos Extract; T-Butyl Alcohol; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Citric Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Citrate; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).
The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura