Kategorite See All >

Evening Compact Powder

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,655.00Lekë /9gr
Cmimi ulur:
2,924.00Lekë /9gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Evening Compact Powder

Pluhur i lehtë, i butë i cili përshtatet mjaft mirë në fytyrë, fiksues i make-up-it. I pasur me Acid Hialuronik, Vitaminë E dhe C, Luteine dhe një përbërës aktiv i cili jep rehati maksimale lëkurës.

> Uniformon lëkurën.

> Fikson make-up.

> Redukton pamjen e poreve, rrudhave dhe imperfeksioneve.

Lëkurë uniforme dhe e ndritshme.

Pa vajra minerale.

Testuar dermatologjiksht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 9g

Përbërësit

Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Boron Nitride, Mica, Lauroyl Lysine, Dimethicone, Isostearyl Neopentanoate, Polybutene, Magnesium Myristate, Isopropryl Isostearate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Tagetes Erecta Flower Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura