Kategorite See All >

Eye Primer

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,795.00Lekë /1,4g

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Eye Primer

Eye Primer është një bazë e mirë para aplikimit të tonit të syve dhe përmirëson kohëzgjatjen e tij. Ka ngjyrë neutrale dhe është i përshtatshëm edhe si ndriçues Iizonës së sipërme të syve.

Përmban:

> Acid Hialuronik.

> Vitaminë E.

> Ndriçon dhe matifikon me vetëm një aplikim.

> Rezistent ndaj ujit.

Veçoritë e produktit

Sasia: 1,4g

Veprim ndriçues.

Produkt 3 në 1.

Përdorimi

Aplikojeni në zonën e syve, qepallave duke e përhapur me aplikatorin e saj. Aplikojeni para make-up-it.

Përbërësit

Dimethicone, Silica, Isoamyl Cocoate, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Polybutene, Hydrogenated Jojoba Oil, Synthetic Wax, Trimethylsiloxysilicate/Dimethiconol Crosspolymer, Glyceryl Caprylate, Silica Silylate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Hyaluronate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77163 (Bismuth Oxychloride).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura