Kategorite See All >

Fairy Dust Soap Powder

Olivos (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
590.00Lekë /200 gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Olivos – Fairy Dust Soap Powder

Sapuni me pluhurin magjik nga Olivos  mund të përdoret në vaskë dhe në seancat e manikyrit dhe pedikyrit. Me formulën e tij unike dhe përmbajtjen e vajit të ullirit, mbron dhe lëmon lëkurën, ndërsa aroma e tij gjatë larjes është e jashtëzakonshme.

Ky sapun përdoret në seancat e trajtimit të duarve dhe të këmbëve sepse i shton ujit të gjithë ushqyesit e nevojshëm. Sapuni Fairy Dust është krijuar për të pastruar, larguar qelizat e vdekura dhe hidratuar në maksimum lëkurën e duarve dhe të këmbëve.

 Sapuni Olivos Fairy Dust është i pastër dhe i gjithi natyral me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër. Ky sapun është më i mirë për t’u përdorur në vaskë sepse redukton stresin dhe ju bën të ndjeheni mirë.


Sapuni ushqyes dhe zbutës shkrihet në ujë duke krijuar shumë flluska ndërkohë që hidraton butësisht lëkurën. Falë erës së tij delikate gjatë banjës dhe pas saj, trupi do të ndjehet i rifreskuar dhe i rigjallëruar dhe  lëkura juaj do të jetë elastike.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura