Kategorite See All >

Filling Eyebrow Pencil

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,955.00Lekë /1,1gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Filling Eyebrow Pencil

Laps për sytë i pigmentuar i cili vijëzon syrin në mënyrë perfekte për një make-up të shpejtë dhe preciz. Aplikuesi për përhapjen bën të mundur që shikimi të jetë më intensiv. Ky laps mund të përdoret edhe në pjesën e brendëshme të syrit.

Sasia: 1,1gr

Përbërësit

Mica • Cetyl Dimethicone • Magnesium Silicate • Hexadecene • C30-45 Alkyl Methicone • Aluminum Distearate • C30-45 Olefin • Caprylic/Capric Triglyceride • Iron Oxides (CI 77499) • Iron Oxides (CI 77491) • Iron Oxides (CI 77492). NERO Mica • Cetyl Dimethicone • HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer • Hexadecene • Aluminum Distearate • C30-45 Alkyl Methicone • C30-45 Olefin • Caprylic/Capric Triglyceride • Silica • Magnesium Silicate • Tin Oxide • Iron Oxides (CI77499) • Ferric Ammonium.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura