Kategorite See All >

Fingerbrush

OLIVIA GARDEN (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,200.00Lekë /cope

Ngjyra:
Sasi:
(50 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Gama e gjerë e kreherave nga marka OLIVIA GARDEN përfaqëson cilësinë dhe inovacionin premium. E themeluar në Belgjikë nga Jean und Cathy Rennette në 1968, kompania tani mund të shikojë prapa në dekada të suksesit ndërkombëtar. Parukierët që vlerësojnë produktet profesionale me performancë të cilësisë së lartë që janë komode për t'u përdorur nuk mund të bëjnë pa OLIVIA GARDEN. Përsëri dhe përsëri, parukierët janë të ngazëllyer nga shumëllojshmëria dhe inovacioni i produkteve individuale. Këto produkte të klasit të lartë shquhen për dizajnin e tyre të hollë si dhe për cilësinë më të lartë të materialeve dhe punimit. Olivia garden ka zhvilluar Koleksionin e furçave dhe krehrave miqësore me mjedisin me cilësinë e që janë të përbëra deri në 100% materiale natyrore si p.sh. si bambu, alternativa miqësore ndaj klimës ndaj drurit. Blerja e çdo produkti për flokë të shëndetshëm është gjithashtu një kontribut për mbrojtjen e mjedisit dhe klimës.

Fingerbrush jane nga kreheret me te preferuar per kujdesin e flokeve.

Forma e veçantë e lakuar pershtatet me skalpin e kokës për rehati më të madhe dhe kontroll superior të stilit

Dizajn unik për tharje super të shpejtë

Qime te kombinuara te derrit 100% dhe jonike ne majat e te cilave ka topa të butë per lëkurën e kokës

Eliminoni elektrizimin dhe shpupuritjen

Floket tuaj do te jene me te bute, me me shkelqim dhe te stiluar me bukur

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma