Kategorite See All >

Fluid Foundation Lifting Effect Glow

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,460.00Lekë /30mL

Numri:
Sasi:
(70 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Fluid Foundation Lifting Effect Glow

Fondatina ka një teksturë të lehtë kadifeje e cila kur aplikohet njëtrajtësohet në mënyrë perfekte me lëkurën duke ju dhuruar një pamje të tërhequr dhe tërësisht natyrale.

Ofron mbulim të mirë duke ruajtur natyralitetin e lëkurës. Mbush linjat e imta dhe zbut pamjen e linjave të mimikës. Minimizon defektet duke e bërë lëkurën të duket e përsosur, më e freskët dhe me shkëlqim.

Fondatina është e pasur me acid hialuronik dhe vitaminë E.

Veçoritë e produktit

Nuk përmban parfume. Produkti është i testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur, Paladium.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura