Kategorite See All >

Fresh SPA Hot and Cold Anticellulite Treatment

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
9,400.00Lekë /Set
Cmimi ulur:
8,990.00Lekë /Set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberica - Fresh SPA Hot and Cold Anticellulite Treatment

Seti përmban

Fresh Spa Kamchatka Cold Stream Body Wrap

Kamchatka është një nga vendet më të rralla ku mund të gjeni akoma natyrën vërtetë të egër. Është një botë unike me dëborë të përhershmë dhe pranvera të nxehta, lumenj të tejdukshëm dhe vullkane aktive. Ujërat që rrjedhin në tokë janë shumë të pasur me substanca të dobishme që ushqejnë bimët dhe ju japin energji dhe fuqi. Produktet kozmetike të linjës Kamchatka që bazohen në këto bimë kanë efekte të pabesueshme rigjeneruese dhe ofrojnë rezultate të dukshme nëse përdoren çdo ditë në përkujdesjen e lëkurës dhe flokëve.

Kjo baltë e ftohtë e trupit nga Natura Siberica bën drenazhimin e limfës,  pastron lëkurën në menyrë perfekte si dhe stimulon  tonifikimin dhe energjizimin e lëkurës  duke kontribuar në uljen e peshës dhe reduktimin e celulitit.

 

Veçori të produktit

-Ekstrakti i Myshkut: antioksidant i fuqishëm i cili tonifikon dhe zbut lëkurën.

 

-Balta e Detit: stimulon rinovimin e lëkurës, ndihmon të shpërndaj dhjamin. Ajo pastron thellësisht lëkurën, ndihmon në largimin e ujit të tepërt ndërsa i siguron lëkurës substancat e nevojshme. 

-Ekstraktet e Mentes Organike:  kanë efekt tonifikues, largojnë lodhjen dhe ju bëjnë të ndiheni të freskët dhe plot energji.

 

-Tonifikon lëkurën.

-Lufton celulitin.

-Ndihmon në humbjen e peshës.

-Përmban përbërës me origjinë natyrore.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në zonat problematike. Lëreni të veproj për 15 deri në 20 minuta. Pas aplikimit zonën mund t’a mbështillni edhe me ndonjë mbështjellës. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

 

 Fresh SPA Kamchatka Hot Ginger Body Scrub

Scrubi i trupit i nxhehtë me xhinxher nga Natura Siberica drenazhon limfën, pastron dhe energjizon thellësisht lëkurën si dhe tonifikon atë në saje të  përbërësve unik bio që formojnë thelbin e produktit. 

Ndërsa nxit qarkullimin e gjakut ky scrub i nxehtë trupi rigjallëron strukturën e lëkurës duke e bërë atë më të fortë dhe më elastike.

 

 

Veçori të produktit

-Ekstrakti i Xhinxherit Organik: i pasur me substance thelbësore duke përfshirë vitaminën C, siguron efekte antioksiduese dhe anti

inflamatore. Stimulon rigjenerimin e lëkurës. Ndihmon në heqjen e tepërt të ujit nga lëkura.

-Eksrakti i Piperit: siguron efekt ngrohës,  përmirëson qarkullimin e gjakut në lëkurë si dhe stimulon humbjen e peshës.

-Mjalti Floral Organik: ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën.

 

-I jep lëkurës efekt lifting.

-Stimulon qarkullimin e gjakut në lëkurë.

-Pastron lëkurën.

-Forcon barrierën e lëkurës.

-I jep lëkurës elasticitet.

-Përmban përëbërës me origjinë natyrore.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurë duke e masazhuar butësisht lëkurën. Për rezultate më të mira masazhojeni lëkurën me doreza. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Përdoreni produktin një deri në dy herë në javë.

 

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura