Kategorite See All >

Fresh SPA Kamchatka Hot Ginger Body Scrub

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,500.00Lekë /400 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberica -  Fresh SPA Kamchatka Hot Ginger Body Scrub

Scrubi i trupit i nxhehtë me xhinxher nga Natura Siberica drenazhon limfën, pastron dhe energjizon thellësisht lëkurën si dhe tonifikon atë në saje të  përbërësve unik bio që formojnë thelbin e produktit. 

Ndërsa nxit qarkullimin e gjakut ky scrub i nxehtë trupi rigjallëron strukturën e lëkurës duke e bërë atë më të fortë dhe më elastike.


Veçori të produktit

-Ekstrakti i Xhinxherit Organik: i pasur me substance thelbësore duke përfshirë vitaminën C, siguron efekte antioksiduese dhe anti

inflamatore. Stimulon rigjenerimin e lëkurës. Ndihmon në heqjen e tepërt të ujit nga lëkura.

-Eksrakti i Piperit: siguron efekt ngrohës,  përmirëson qarkullimin e gjakut në lëkurë si dhe stimulon humbjen e peshës.

-Mjalti Floral Organik: ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën.


-I jep lëkurës efekt lifting.

-Stimulon qarkullimin e gjakut në lëkurë.

-Pastron lëkurën.

-Forcon barrierën e lëkurës.

-I jep lëkurës elasticitet.

-Përmban përëbërës me origjinë natyrore.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurë duke e masazhuar butësisht lëkurën. Për rezultate më të mira masazhojeni lëkurën me doreza. Shpëlajeni me

ujë të ngrohtë. Përdoreni produktin një deri në dy herë në javë.

 

Përbërësit

Sodium Chloride, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Cocamidopropyl Betaine, Glycyrrhiza Glabra Root Powder, Pinus Sibirica Shell Powder, Zingiber Officinalis Root Extract(*), Mel(*), Juniperus Sibirica Extract(WH), Citrus Aurantium Amara Flower Water(*), ?innamomum Zeylanicum Bark Extract(*), Thuja Occidentalis Extract(*), Pinus Pumila Needle Extract(WH), Picea Obovata Needle Extract(WH), Pineamidopropyl Betaine(PS), Hippophae Rhamnoidesamidopropyl Betaine(HR), Capsicum Frutescens Resin, Parfum, CI 19140, CI 15985, Caramel, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura