Kategorite See All >

Fresh Spa Kamchatka Cold Stream Body Wrap

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,900.00Lekë /400 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberica - Fresh Spa Kamchatka Cold Stream Body Wrap

Kamchatka është një nga vendet më të rralla ku mund të gjeni akoma natyrën vërtetë të egër. Është një botë unike me dëborë të përhershmë dhe pranvera të nxehta, lumenj të tejdukshëm dhe vullkane aktive. Ujërat që rrjedhin në tokë janë shumë të pasur me substanca të dobishme që ushqejnë bimët dhe ju japin energji dhe fuqi. Produktet kozmetike të linjës Kamchatka që bazohen në këto bimë kanë efekte të pabesueshme rigjeneruese dhe ofrojnë rezultate të dukshme nëse përdoren çdo ditë në përkujdesjen e lëkurës dhe flokëve.

Kjo baltë e ftohtë e trupit nga Natura Siberica bën drenazhimin e limfës,  pastron lëkurën në menyrë perfekte si dhe stimulon  tonifikimin dhe energjizimin e lëkurës  duke kontribuar në uljen e peshës dhe reduktimin e celulitit.


Veçori të produktit

-Ekstrakti i Myshkut: antioksidant i fuqishëm i cili tonifikon dhe zbut lëkurën.


-Balta e Detit: stimulon rinovimin e lëkurës, ndihmon të shpërndaj dhjamin. Ajo pastron thellësisht lëkurën, ndihmon në largimin e ujit të tepërt ndërsa i siguron lëkurës substancat e nevojshme. 

- Ekstraktet e Mentes Organike:  kanë efekt tonifikues, largojnë lodhjen dhe ju bëjnë të ndiheni të freskët dhe plot energji.


-Tonifikon lëkurën.

-Lufton celulitin.

-Ndihmon në humbjen e peshës.

-Përmban përbërës me origjinë natyrore.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në zonat problematike. Lëreni të veproj për 15 deri në 20 minuta. Pas aplikimit zonën mund t’a mbështillni edhe me ndonjë mbështjellës. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.


Përbërësit

Water, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Isopropyl Palmitate, kaolin, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, menthol, Mentha piperita leaf water *, Iceland Moss Extract, AgrostisSibiricaExtractWH, Achillea asiaticaExtractWH, CetrarianivalisExtractWH, Thujaoccidentalis Extract, Extract * Nuphar luteum root, Eucalyptus Globulus Leaf Extract *, Lithothamniumcalcareum powder Maris Limus Extract, Lessonianigrescens powder Fucus powder, Sodium Stearoyl Glutamate, hydroxyethyl cellulose, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, trimethylcyclohexylButylcarbamate, PineamidopropylBetainePS, HippophaeRhamnoidesamidopropylBetaineHR, benzyl alcohol, Dehydroacetic Acid, sodium benzoate, potassium sorbate, Ethylhexylglycerin, citric Acid, Parfum, CI 77499, CI 42051, hexyl Cinnamal, Linalool, limonene, Butylphenyl Methylpropional, benzyl benzoate.


 


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura