Kategorite See All >

Fruity Rings

HOLLE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
520.00Lekë /125gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Holle – Fruity Rings

Fruity Rings janë biskota  me hurma dhe miell të plotë të bërë në formë unaze argëtuese.

Biskotat me gjalpë me uthull, tërshërë dhe hurma përmbajnë përbërës në cilësinë Demeter. Hurmat japin ëmbëlsi natyrale.

Pa sheqer të shtuar.

Përmban sheqerna që gjenden natyrshëm.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura