Kategorite See All >

Ginzing Gel Moisturizer

ORIGINS (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,500.00Lekë - 3,500.00Lekë /30mL

Sasia:
Sasi:
(3 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

ORIGINS - Ginzing Gel Moisturizer

Ky është krem super hidratues që i jep energji lëkurës. Vetitë antioksiduese të fasules kombinuar me vaj të farës së kafes, xhinseng panax dhe teknologjinë Hydra-Hug™, ndihmojnë në freskimin e lëkurës dhe rritjen e shkëlqimit natyral edhe gjatë muajve të dimrit.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës madje dhe ato të ndjeshme.

Përdorimi

Pëdoret në lëkurë gjatë ditës dhe natës, ose sipas dëshirës gjatë ditës. Për të patur lëkurën të hidratuar para make-up mund ta aplikoni dhe të masazhoni lëkurën.

Përbërësit

Fasule, Ginseng, Vaj i farës së kafes.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura