Kategorite See All >

Gold-Vit A + E

Olimp Labs (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,999.00Lekë /30 kapsula
Cmimi ulur:
1,699.15Lekë /30 kapsula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Olimp Labs - Gold-Vit A + E

Një shtesë ushqimore që përmban vaj aguliçe, e standardizuar për përmbajtjen e acidit gama-linolenik (GLA), vitaminave A, E dhe biotinës.

Vitamina A kontribuon në mirëmbajtjen e lëkurës normale.

Biotina, kontribuon në mirëmbajtjen e flokëve dhe lëkurës.

Vitamina E, si një antioksidant natyror, kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidues

Përgatitja prodhohet me teknologji inovative, duke garantuar një perthithje të shpejtë në trup dhe duke ruajtur një cilësi të lartë të përbërësve të përdorur.Përdorimi i rekomanduar:

1 kapsulë çdo ditë pas vaktit ose në të kundërt pas konsultimit me mjekun.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Shtojcat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues i një diete të larmishme dhe të ekuilibruar.

Rekomandohen një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.

Mbajeni larg fëmijëve.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura