Kategorite See All >

Good In Bed

GLAMGLOW (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,460.00Lekë /45mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

GlamGlow - Good In Bed

Ky krem nate me frut pasioni që lehtësisht bën eksfolimin e lëkurës falë pranisë së acideve dhe mbush rrudhat apo linjat e mimikës falë acidit hialuronik.

Formula e fuqizuar nga teknologjia ketonike jep rezultate të shkëlqyera sapo kremi me formulë me ngarkesë pozitive bie në kontakt me lëkurën e ngarkuar negativisht, kështu magjia ndodh kur dy të kundërtat tërhiqen dhe kremi bëhet efektiv për zbutjen e lëkurës.

Veçori të produktit

Falë pranisë së squalane dhe vajit të frutit të pasionit kremi duke përdorur kremin e ushqeni lëkuren tuaj dhe nga ana tjetër kompozimi me acidet AHA,BHA dhe PHA ripërtërin lëkurën.

Pas përdorimit do të zgjoheni me lëkurë të butë si të një bebi dhe me super shkëlqim.

Gjithçka që duhet të bëni është të flini.

Përdorimi 

Përdoreni cdo natë para gjumit në fytyrë të pastër dhe të thatë.

Mund ta përdorni si krem nate ose si maskë gjatë natës për ti rikthyer shkëlqimin lëkurës së thatë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura