Kategorite See All >

Herbal Toner

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,300.00Lekë /100 mL
Cmimi ulur:
5,190.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Herbal Toner

Herbal Toner nga The Organic Pharmacy falë  formulës së   saj organike, hidraton lëkurën si dhe përmirëson pamjen e poreve në  mënyrë  perfekte.

Ky Toner vepron si një  krem hidratues duke lënë  lëkurën tuaj të  lëmuar.

Rrit hidratimin e lëkurës me 17% (rezultatet maten 20 minuta pas një aplikimi të vetëm).

Kombinimi i Limonit Sicilian dhe Marshmallow  të  cilët gjenden në  këtë  produkt i japin lëkurës tuaj efekt lifting dhe qetësojnë  irritimin e lëkurës.

I përshtatshëm për Veganët.


75,15% Organike.

Pa sulfate

Pa gluten

Pa aromë

 

Veçori të produktit:

Ekstrakti i Marigoldit: ka veti anti-inflamatore dhe antiseptike, stimulon rigjenerimin qelizor.

Eukalipti:ka efekt antibakterial.


Për lëkurë normale ose të kombinuar duke përfshirë  dhe lëkurën me tendencë akneike.

 

Përdorimi

Spërkatni Herbal Toner në të  gjithë  fytyrën duke mbajtur sytë  mbyllur.

 

Përbërësit

*Aloe Barbardensis Leaf Juice Poë der, **Alcohol, *Hamamelis Virginia Flower water, Aqua (water), *Anthemis Nobilis Flower, *Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf, *Calendula Officinalis Floë er, *Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Dipropylene Glycol, *Eucalyptus Globulus Leaf,*Equisetum Arvense Leaf, *Lavandula Angustifolia (Lavender) Floë er,*Sambucus Nigra (Elder) Floë er, Styrax Benzoin Resin Extract, Benzyl Alcohol, Citral, Limonene, Linalool

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura