Kategorite See All >

Hero Skin Care Kit

Laboratoire Gilbert (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
9,100.00Lekë /Set
Cmimi ulur:
7,290.00Lekë /Set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Hero Skin Care Kit

Hero Skin Care Kit nga The Organic Pharmacy është një set rutinë për kujdesin e lëkurës tuaj.

Seti përmban:


The Organic Pharmacy -  Carrot Butter Cleanser

Carrot Butter Cleanser me përbërësit e saj natyral ka një strukturë të pasur e cila shkrihet kur bie në kontakt me lëkurën.

Gjalpi Shea dhe Vaji Jojoba kombinohen në këtë pastrues të butë për fytyrën për hidratim afatgjatë, ndërsa Rozmarina dhe Livanda qetësojnë inflamacionin.

 I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

99.8% Organike.


Rose Facial Cleansing Gel

Xhel pastrues për fytyrën me përbërje trëndafili heq butësisht make-upin dhe papastërtitë e tjera nga lëkura juaj si dhe redukton skuqjen në fytyrë.

Kombinimi i saj me Aloe Vera, Trëndafil dhe Boronicë, pastron fytyrën duke e lënë atë të butë dhe të freskët.


Herbal Toner

Herbal Toner nga The Organic Pharmacy falë formulës së saj organike, hidraton lëkurën si dhe përmirëson pamjen e poreve në mënyrë perfekte.

Ky Toner vepron si një  krem hidratues duke lënë  lëkurën tuaj të lëmuar.

Rrit hidratimin e lëkurës me 17% (rezultatet maten 20 minuta pas një aplikimi të vetëm).

 

Antioxidant Face Serum

Antioxidant Face Serum nga The Organic Pharmacy, është i mbushur me antioksidantë dhe vitamina që veprojnë për t’a bërë lëkurën tuaj sa më të re dhe më të pastër.

 Vitamina C dhe E kombinohen në këtë serum anti-plakje për t'ju ndihmuar të minimizoni shenjat e plakjes dhe dëmtimin e lëkurës nga radikalet e lira.

Ky serum i jep efekt lifting të menjëhershëm fytyrës tuaj.


Antioxidant Face Gel

Antioxidant Face Gel nga The Organic Pharmacy është i mbushur me antioksidantë, vitamina dhe ekstrakte bimore, me efekt revitalizues.

Nxit prodhimin e kolagjenit

Redukton pamjen e poreve

Tonifikon lekuren

Per te gjithe tipet e lekures

Aktiviteti antioksidues i konfirmuar nga teste in vitro.

 

Double Rose Rejuvenating Face Cream

Double Rose Rejuvenating Face Cream nga The Organic Pharmacy është krem hidratues.

Formuluar me një përzierje luksoze të TrëndafilitXhenxhefilit, Gotu kola dhe Marigoldit, ky krem hidratues më i shituri nxit rigjenerimin e qelizave, zvogëlon shfaqjen e kapilarëve të thyer, dhe redukton rrudhat në lëkurë.

 

I jep elasticitet dhe shkëlqim lëkurës tuaj.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Testuar klinikisht  që ul ndjeshëm rrudhat pas 28 ditësh nga aplikimi një herë në ditë.


Collagen Boost  Mask

The Organic Pharmacy – Collagen Boost Mask

Përmirësoni lëkurën tuaj me maskën freskuese Collagen Boost nga The Organic Pharmacy.

Kombinimi i Aloe Verës me antioksidantët e tjerë në këtë maskë, në mënyrë efektive reduktojnë rrudhat në fytyrën tuaj.

96.5% Organike.

 

Veçori të produktit:

-Aloe Vera: ul inflamacionin dhe redukton acarimin e shkaktuar nga lëkura e thatë dhe e dëmtuar.

-Antioksidantët: ngadalsojnë procesin e plakjes.

-Vajra thelbësorë: ofrojnë lëndë ushqyese të rëndësishme dhe mbrojtje për lëkurën tuaj.

-Vitamina C: stimulon prodhimin e kolagjenit dhe rigjenerimin e qelizave të lëkurës.

-Vitamina E: mbron lëkurën nga radikalet e lira.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura