Kategorite See All >

Hexaphane Oil Control Shampoo

NOREVA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,700.00Lekë /250ml
Cmimi ulur:
1,230.00Lekë /250ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Noreva-Hexaphane Oil Control Shampoo


Shampo Noreva Hexaphane Oil Control pastron dhe purifikon skalpin, falë përbërësve të tij aktivë dhe surfaktantëve specifikë. Agjentët e butë pastrues i lënë flokët me një ndjesi freskuese gjatë gjithë kohës. Për më tepër, normalizon sekretimin dhjamor, duke parandaluar ndjesinë e irritimit ose kruajtjes në lëkurën e kokës për shkak të pranisë së yndyrës së tepërt.

Kjo shampo është e testuar dermatologjikisht dhe formula e tij është pa silikon dhe parabene.

Përshtatet për flokë të yndyrshëm; skalp të ndjeshëm

Mosha: 10+

Përfitimet kryesore: agjentë të butë pastrues, përbërës aktivë pastrues dhe rregullues të sebumit; Formuluar pa: silikon dhe parabene.


Veçori të produktit:

-Derivatet e acidit abietik dhe proteinat e sojës sigurojnë një rregullimim e prodhimit të sebumit, rritjen e flokëve dhe dhënien e volumit

-Pidolatet e bakrit dhe zinkut jo vetëm që janë regullues të sekretimit dhjamor, por gjithashtu kanë një efekt aseptik.


Përdorimi:

Aplikoni shampon Noreva Hexaphane Oil Control 2 deri në 3 herë në javë, duke alternuar me shampon ditore Hexaphane.


Përbërësit:

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, POTASSIUM ABIETOYL HYDROLYZED SOY PROTEIN, COCAMIDE DEA, GLYCERYL LAURATE, ZINC PCA, DMDM HYDANTOIN, TETRASODIUM EDTA, CITRIC ACID, COPPER PCA, PARFUM (FRAGRANCE), POTASSIUM SORBATE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura