Kategorite See All >

High Definition Definition Mascara

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,075.00Lekë /9mL
Cmimi ulur:
2,460.00Lekë /9mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - High Definition Definition Mascara

High Definition Definition Mascara i cili siguron gjatësi dhe volum edhe qerpikëve më të shkurtër. Formulë e pasur me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E, siguron një aplikim homogjen dhe pa mbetje. Tecno-aplikatori kthen dhe jep volum të gjithë tipeve të qerpikëve. Zgjat deri në 10 orë.

Pa parfum.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 9 ml

Për sy të ndjeshëm dhe persona që mbajnë lente kontakti.

Përbërësit

Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Copernicia cerifera cera [Copernicia cerifera (Carnauba) Wax], Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Acrylates Copolymer, VP/Hexadecene Copolymer, Cetearyl Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), C12-16 Alcohols, Benzyl Alcohol, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Dehydroacetate, Lecithin, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Sodium Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, CI 77499 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura