Kategorite See All >

High Impact Favourites

CLINIQUE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,800.00Lekë /set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

1 x High Impact Mascara black 7ml

Maskara shumë e pigmentuar dhe volumuese që zgjat menjëherë dhe përcakton secilin qerpik.

Pa parabens, Phthalates.

Ky produkt është i testuar nga okulist, i testuar për alergji, dhe është i sigurt për lëkurën e ndjeshme të syve dhe lenteve të kontaktit. Pa vaj mineral dhe aromë.

BeautyTip: Për sytë më të ndritshëm, aplikoni Pep Start Eye Cream para aplikimit të maskarës, pastaj hiqini të gjitha me Take the Day Off Makeup Remover.

Përdorimi

Filloni në bazën e qerpikëve duke vazhduar deri në majë të qerpikëve.Riaplikojeni sipas deshirës. Për të aplikuar në qerpikë më të ulët, mbajeni shkopin vertikalisht. Mos pomponi furçën në enë. Kjo shton ajrin që mund të thajë bojën. Për të parandaluar grumbullimin, lërini bojën të thahet.

1 x Quickliner for Eyes Intense 0.14gr

Quickliner for Eyes kthen lart qerpiket dhe rrëshqet lehtë.Nuk ka nevojë për mprehje dhe qëndron gjatë gjithë ditës.Pa paraben. Testuar nga okulist.

Përdorimi

Rrotulloni vetëm 1 / 8 inç (lapsi nuk tërhiqet i gjithe për të shmangur ekspozimin e formulës në ajër, pasi mund te thahet).

-Vijezo syte.

-Duhet te prisni për 60 sekonda për të siguruar rezistencë.

-Mund të përdoret vetëm ose mbi pjesën e sipërme të syrit.

1 x Take The Day Off Makeup Remover For Lids, Lashes & Lips 30ml

Një pastrues i make up-it për të larguar butësisht make up-in e syve dhe buzëve, pa e tërhequr lëkurën.Ky pastrues i make up-it të syve dhe buzëve nuk lë asgjë. Kjo formulë eshte e butë, jo irrituese dhe jo acaruese.Pa paraben, sulfate, phthalates.

Këshillë: 

Pas përdorimit të pastruesit , masazhoni Clinique Take The Day Off Cleansing Balm për lëkurën e thatë, dhe më pas aplikoni Dramatically Different Moisturizing Lotion për lëkurë më të butë dhe më të shëndetshme.

Përdorimi

Përzijeni mirë përpara se ta përdorni.

-Njomni pambukun me heqësin.

-Pastroni një zonë në një kohë.

-Aplikojeni në zonën e syve me nje pambuk  dhe mbajeni për disa sekonda, pastaj fshijeni.

-Përsëriteni duke përdorur pambuk të pastër.

-Shpëlajeni me ujë të ftohtë.

 


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura