Kategorite See All >

Honey and Jasmine Mask

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,420.00Lekë /60 mL
Cmimi ulur:
5,990.00Lekë /60 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Honey and Jasmine Mask

Qetësoni lëkurën dhe reduktoni skuqjen me këtë maskë të pasur dhe thellësisht hidratuese nga the Organic Pharmacy me përbërës qetësues dhe natyral.

Kjo maskë ushqen thellë lëkurën tuaj duke e lënë atë më të butë dhe më të hidratuar, efektin e saj mund t’a jap për 5-10 minuta pas përdorimit.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.


67.15% Organike.

Testuar klinikisht se rrit hidratimin e lëkurës + 74% dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës +25%.

 

Përdorimi

Aplikojni një sasi nga maska me Mjaltë dhe Jasminë dhe lëreni të qëndroj në fytyrë 5-10 minuta dhe më pas hiqeni maskën me një leckë të lagur me ujë të ngrohtë.


Përbërësit

Coconut Oil (Cocos Nucifera)*, Aqua (Water), Jojoba Oil(Simmondsia Chinensis)*, Beeswax (Cera Alba), Shea Butter (Butyrospermum Parkii)*, Rose Hip (Rosa Canina) Oil*, Sesame Seed Oil (Sesamum Indicum), Marigold (Calendula Officinalis) Extract*, Sunflower Oil(Helianthus Annus), Honey (Mel)*, Sorbitan Stearate, Honeysuckle (Lonicera Japonica), Evening Primrose (Oenothera Biennis) Oil, Sea Salt (Maris Sal), Magnesium Sulfate, Sodium Borate, Ylang Ylang (Cangadora Odorata)*, Parfum (Natural Oils), Vitamin E (Tocopherol), Vitamin C (Ascorbyl Palmitate), Aloe (Aloe Barbadensis)*, Jasmine Oil (Jasminum Officinale), Linalool.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura