Kategorite See All >

Huile Prodigieuse Florale

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,500.00Lekë - 3,900.00Lekë /50 mL

Sasia:
Sasi:
(18 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

NUXE – Huile Prodigieuse Florale

Produkti fantastik NUXE me shtatë vajra 100% natyral të çmuar është i disponueshëm në një aromë të re lulesh.

 Ky vaj hidratues ka të njëjtën strukturë vaji të thatë dhe funksionon po aq mirë në trup, fytyrë dhe flokë. Veprimi i tij antioksidues dhe "efekti i mburojës kundër ndotjes" * dhe efekti i tij për të zvogëluar shfaqjen e strijave e bëjnë atë aleatin tuaj të përditshëm.

Është i përshtatshëm për flokët, fytyrën, trupin.

96.9% e përbërësve kanë origjinë natyrore.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë duke e masazhuar butësisht lëkurën.

Spërkateni produktin në trup duke masazhuar lëkurën me lëvizje rrethore, Spërkateni produktin në strija.

Në flokët tuaj mund të përdoret si një vaj flokësh. Për një trajtim intensiv aplikojeni produktin dy herë në javë 10 minuta para se të lani flokët tuaj.


Përbërësit

COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, TOCOPHEROL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, ASCORBIC ACID, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL [N2216/A].

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura