Kategorite See All >

Huile Prodigieuse

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,500.00Lekë - 3,900.00Lekë /50mL

Sasia:
Sasi:
(2 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

NUXE - Prodigious Oil

Vaj i thatë multifunksional. I përshtatshëm për fytyrë, flokë dhe trup. Huile Prodiguese është një vaj i pasur dhe shumë ushqyes për lekurën. Mjafton një gjest i vetëm përdorimi dhe lëkura do jetë më e zbutur e ushqyer dhe më e unifikuar. Ndërsa flokët do jenë të butë dhe me shkëlqim. Është e provuar që ky vaj ka efekt antioksidues dhe ndihmon në reduktimin dhe shfaqjen e strijave. Trajtim multi-funksional, fytyrë, trup dhe flokë.

Huile Prodigieuse ushqen, zbut dhe ndriçon lëkurën dhe flokët. Ka një hidratim intens dhe në përbërje ka grimca të vogla me refleks të artë të cilat e bëjnë lëkurën dhe flokët të shkëlqejnë.

Vaji legjendar unik e krijuar në 1991, Bestseller me miliona shishe të shitura që nga krijimi i saj.
Huile Prodigieuse i bën thirrje perëndeshës që fle në çdo grua.
Falë mineraleve të saj shumë të imëta me shkëlqim perle, i jep lëkurës dhe flokëve shkëlqim sensual.
Aroma e saj e pakrahasueshme, e cila është bërë përfaqësues i aromës së markës NUXE, e bën një produkt të pakrahasueshëm kult të lëkurës.


Ka në përbërjen e tij vajra bimore si:

>Vaj Bajameje të ëmbël.

>Vaj Camelia.

>Borago.

>Vaj Lajthie.

>Vaj Makadamia.

>Vaj Argani.

>Vaj Tsubaki.

>Grimca perle ngjyrë ari (për efekt shkëlqyes). Ka një aromë unike dhe të parezistueshme. Përmban 98.1% të përbërësve me origjinë natyrale.

Pa silikone

Pa konservues

Pa vajra minerale


Veçoritë e produktit

Trajtim multi-funksional. Ushqyes, hidratues, mbron dhe riparon lëkurën dhe njëkohësisht i jep dhe shkëlqim lëkurës dhe flokëve. 95% të përbërësve kanë origjinë natyrale.

Ka në përbërje vajra bimore të çmuar (Arre makadamia, lajthi, borago, camelia, millepertius, bajame e bute) dhe vitaminë E.

Sasia: 100mL


Përdorimi

Është i përshtatshëm të përdoret gjatë gjithë vitit.

Në fytyrë: aplikohet një herë në ditë, me lëvizje nga qendra drejt kontureve të fytyrës pastaj në qafë dhe dekolte.

Në trup: merni disa pika vaji, mund ta bashkoni dhe me kremin tuaj të trupit dhe e përhapni duke e masazhuar deri në përthithje.

Në flokë: Mund të përdoret në gjatësi dhe në maja ose 1-2 herë në javë mund ta perdorni si maskë duke e lënë atë 10 minuta. Pastaj vazhdoni me larjen normale të flokëve.


Përbërësit

COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, TOCOPHEROL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, ASCORBIC ACID, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL [N2212/A].

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura