Kategorite See All >

Hyalu B5 Serum

LA ROCHE-POSAY (1 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,100.00Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Hyalu B5 Serum

Serum i formuluar posaçërisht për lëkurë të dehidratuar, lëkurë të zbehtë, të lodhur dhe që ka humbur elasticitetin. Formula e këtij serumi anti-age është përbërë nga 2 tipe të acidit hialuronik, Vitamine B5 dhe Madekasoide, të cilët punojnë në sinergji për të përmirësuar procesin natyral të riparimit të lëkurës, duke nxitur kolagjenin.

Testuar dermatologjikisht.

Hipoalergjik.

Pas përdorimit lëkura do jetë menjëherë elastike e hidratuar, e freskët, e bute dhe me e mbushur.

Veçoritë e produktit

Anti-age

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darke në fytyrë dhe dekolte. Merrni një sasi të vogël produkti dhe aplikojeni duke ndjekur linjat e fytyrës.

Përbërësit

Aqua / Water, Glycerin, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Panthenol, Pentylene Glycol, Dimethicone, Peg-6 Caprylic/Capric, Glycerides, Ppg-6-Decyltetradeceth-30, Glyceryl Isostearate, Madecassoside, Sodium Hyaluronate, Ammonium, Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Parfum /Fragrance. (Code F.I.L. : B212343/1).

Albina

14-12-2020

I preferuari im ne çdo kohe, e adhuroj, ma le lekuren shume te hidratuar dhe duket shume e shendetshme e me jete!

Produkte te lidhura