Kategorite See All >

Hyaluron Day Cream

Medipharma Cosmetics (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,880.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Medipharma Cosmetics – Hyaluron Day Cream 

Hyaluron Day Care nga Medipharma Cosmetics është krem i lehtë i cili  hidraton lëkurën dhe redukton pamjen e rrudhave në mënyrë të përsosur.

Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acid hialuronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncentrati aktiv i hialuronit, kompenson humbjen e acidit hialuronik nga vetë trupi dhe stimulon prodhimin e tij.

Pas përdorimit të këtij kremi lëkura përfiton një hidratim të thellë dhe intensiv.

I pershatshëm për lëkura normale.

Përthithet lehtë.

Nuk yndyros lëkurën.


Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë, në qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht lëkurën.


Përbërësit

 Aqua, Triolein, Caprylyl Methicone, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Methylpropanediol, Trimethylpentanediol/Adipic Acid Copolymer , Polymethylsilsesquioxane, Sucrose Stearate, Sodium Hyaluronate, Maris Sal, Caprylyl Glycol, Silica, Xanthan Gum, Sodium Carrageenan, Phenylpropanol, Parfum, Phenethyl Alcohol, Citric Acid 

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura