Kategorite See All >

Hyaluronic Acid Complex

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,440.00Lekë /60 Kapsula
Cmimi ulur:
5,190.00Lekë /60 Kapsula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Hyaluronic Acid Complex

Hyaluronic Acid Complex nga The Organic Pharmacy është një formulë e fuqishme që ndihmon në hidratimin e lëkurës.

Hyaluronic Acid Complex është një suplement ushqimor i cili preferohet të përdoret nga personat që kanë ulje të Acidit Hialuronik në lëkurë, për lëkurat të cilat kanë humbur elasticitetin e tyre dhe janë të dehidratuara.

 

Veçori të produktit:

-Ushqen thellësisht lëkurën duke e lënë atë të butë dhe freskuese.

-Përmirëson lëkurën me tendencë akneike, rrudha si dhe dëmtime nga dielli.

-Ndihmon në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës dhe stimulon prodhimin e kolagjenit në lëkurë.

-Ka efekt anti-inflamator dhe antioksidant.

-Ideal për sytë, nyjet dhe lëkurën si dhe për sëmundjen e mishrave dhe dhëmbëve.

 

Përdorimi

Merrni 1-2 kapsula çdo ditë.

 

Përbërësit

Alafaalfa (Medicago sativa Ll, Leaf), Spirulina Platensis (Gomont), Geitler, Naturally Sulphites, Capsule shell, Vegetable Cellulose, Hyaluronic Acid (Sodium Hyaluronate).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura