Kategorite See All >

Hyaluronic Acid Lip Plumping Kit

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,280.00Lekë /Set
Cmimi ulur:
5,990.00Lekë /Set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

 

Organic Pharmacy - Hyaluronic Acid Lip Plumping Kit


Seti përmban:


Hyaluronic Acid Lip Pencil


Hyaluronic Acid Lip Pencil është një laps i pangjyrë për buzët tuaja që ka përbërje të Acidit Hialuronik për të  vijëzuar bukur buzët tuaja.

Hidraton dhe shëndosh buzët tuaja menjëherë pas përdorimit.

Ky produkt i cili ka përmbajtje të Acidit Hialuronik , me formulë natyrale, e  pasur me vitamin, do t’i lë buzët tuaja më të buta, më të lëmuara dhe më të plota se kurrë më parë.

 

Përdorimi

Vijëzoni buzët tuaja me Hyaluronic Acid Lip Pencil para se të vendosni Volumising Lip Balm.

 

Përbërësit

Vaj i hidrogjenizuar Jojoba, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Shegë (Punica Granatum), Vaj Fara Simmondsia Chinensis, Gjalpë Butyrospermum Parki, Vaj Canola, Vaj Farash Screrocarya Birrea, Candelilla Cera, Gliceril Kaprilat, Ethylheoperante Cylite, Cherial Cerativa, Vaji i Farave Annuus (Luledielli), Ascorbyl Palmitate, Silica Dimetil Silylate, Butilen Glikol, Kapril Glikol, Hialuronat Natriumi, Heksilen Glikol, Fenoksietanol.

 


 

Volumising Lip Balm


 Volumising Lip Balm është Shkëlqyes Natyral i buzëve i pasur me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E, menjëherë pas përdorimit, buzët tuaja do të duken më të mbushura dhe më të buta.

 

Përdorimi

Aplikoni Volumising Lip Balm pasi të keni vënë lapsin për një pamje më të plotë dhe më të shkëlqyer.

 

Përbërësit

Vaji i Farave të Ricinis Communis, Vaj Olus, Vaj Perimesh, Poligliceride Oleike , Linoleike, Linolenike, Vaj Perimesh i Hidrogjenizuar, Cera Alba, Rhus Vernicifula Cuccidanea Peel Cera, Rhus Succedanea Fruit Cera, Dylli Candelila Cera, EuphorbiaCerifera (Candelilla), Vaj i Farave të Simmondsia Chinensis, Palmitat Askorbil, Antocianinë, Acid Citrik, Vaj Mentha Piperita, Tokoferol, Borosilikat e Natriumit të Kalciumit, Silicë, Oksid Kallaji, Hilauronat e Natriumit Siltromë Sodiumi 97) , Oksid hekuri.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura