Kategorite See All >

Hydra Baby Body Lotion

MUSTELA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,460.00Lekë /300mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

MUSTELA – Hydra Baby Body Lotion

Qumështi për trupin Mustela Hydra Baby 300ml hidraton dhe mbron trupin normal të foshnjës, që nga lindja.

Formula e këtij qumështi përmban Avokado Perseose, një përbërës natyral i patentuar që forcon barrierën kutane. Hidraton menjëherë dhe në mënyrë të qëndrueshme lëkurën, duke ruajtur ekuilibrin e ujit në epidermë.

 

Përdorimi

Aplikojeni ne mëngjes dhe mbrëmje në trupin e foshnjës.

 

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL , GLYCERIN, POLYGLYCERYL-6 DISTEARATE, CETYL ALCOHOL, 1,2-HEXANEDIOL, CERA ALBA/BEESWAX/CIRE D’ABEILLE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PARFUM (FRAGRANCE), JOJOBA ESTERS, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, POLYGLYCERYL-3 BEESWAX/POLYGLYCERYL-3 CIRE D’ABEILLE, TOCOPHERYL ACETATE, POLYSORBATE 60, SORBITAN STEARATE, CITRIC ACID, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura