Kategorite See All >

Hydra Energy C Moisturizing and Anti Age Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,460.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Hydra Energy C Moisturizing and Anti Age Sorbet

Hydra Energy C Sorbet nga Korff është krem për fytyrën me Hydroplus Complex me peshë të lartë dhe të ulët molekulare të  Acidit Hyaluronik dhe Ekstrakt Violet Tricolor, hidraton lëkurën deri  në thellësi.

Përbërësit aktiv specifik me një veprim kundër plakjes veprojnë në formulë për të parandaluar me formimin e rrudhave ndërsa  Vitamina C i jep energji lëkurës dhe i siguron asaj shkëlqimin e nevojshëm.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.


Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

Aqua (Water); Cyclopentasiloxane; Glycerin; Isodecyl Neopentanoate; Cetyl Alcohol; Dicaprylyl Carbonate; Glyceryl Stearate; HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer; Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate; Tridecyl Stearate; Jojoba Esters; Cyclohexasiloxane; PEG-75 Stearate; Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax]; Sodium Hyaluronate; Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane; Vigna aconitifolia Seed Extract; Ceteth-20; Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables; Steareth-20; Tridecyl Trimellitate; Dimethiconol; Hydrolyzed Viola tricolor Extract; Xanthan Gum; Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer; Acacia decurrens Flower Cera (Wax); Sodium Cocoyl Glutamate; Tocopheryl Acetate; Ascorbyl Glucoside; Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan; Tocopherol; Polyglycerin-3; Sodium Hydroxide; Silica; Pentylene Glycol; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; Disodium EDTA; CI 16035 (Red 40); Parfum (Fragrance).
 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura