Kategorite See All >

Hydraceutic Cream

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,120.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermastir – Hydraceutic Cream

Hydraceutic Cream është produkt hidratues që ka veti mbrojtëse dhe antioksiduese pasi krijon një barrierë mbrojtëse kundër radikaleve të

lira dhe faktorëve të jashtëm dëmtues.

Formula e këtij kremi përmban përbërës të fuqishëm hidratues me veprim antioksidues që mbron lëkurën nga tharja. Pas përdorimit të këtij

kremi barriera mbrojtëse e lëkurës forcohet dhe nivelet e lagështisë rriten falë përbërësve me veprim të shpejtë të kremit .


Paketimi pa ajër mundëson ruajtjen e vetive të produktit.


Veçori të produktit

-Vaj Jojoba: ka efekt anti inflamator. Redukton skuqjen e lëkurës të shkaktuar nga tharja. Lehtëson simptomat e ekzemës dhe rosacea.

-Vaji Avokados: ushqen dhe hidraton lëkurën. Antioksidantët dhe vitaminat në vajin e avokados ndihmojnë në shërimin e lëkurës së thatë,

të irrituar dhe të shoqëruar me ekzemë dhe psoriazë.

-Kafeina: ndihmon në largimin e e toksinave dhe zvogëlimin e skuqjes dhe acarimit.


Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë dy herë në ditë duke shmangur zonën e syve.


Përbërësit

AQUA, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SORBITOL,

ISOHEXADECANE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, CAFFEINE, SORGHUM BICOLOR STALK JUICE, UREA, PANTHENOL, SODIUM POLYSTYRENE SULFONATE, PARFUM, POLYSORBATE 60,

SORBITAN ISOSTEARATE, TOCOPHEROL, BHT, BENZYL ALCOHOL, DIAZOLIDINYL UREA, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura