Kategorite See All >

Hydrafusion

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
790.00Lekë - 4,730.00Lekë /75mL

Sasia::
Sasi:
(19 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Hydrafusion

Hydrafusion Gel nga Rilastil është trajtimi i ri dermatologjik nga Rilastil, me një strukturë të freskët, ultra të lehtë, i formuluar për të hidratuar lëkurën plotësisht dhe për të reduktuar papërsosmëritë e celulitit.


Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Palmitate • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Behenyl Alcohol • Sorbitol • Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer • Dimethicone • Pentylene Glycol • Hydrolyzed Celosia Cristata Flower/Seed Extract • PEG-8 • Hydrolyzed Prunella Vulgaris Extract • Sodium DNA • Arginine • Tocopherol • Cyanocobalamin • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura